Mikroskop ZEISS OPMI PRO ERGO

“Widzisz więcej – pracujesz dokładniej” – to hasło przyświeca cel naszej pracy.

 

Mikroskop operacyjny ZEISS OPMI PRO ERGO z oświetleniem xenonowym przeznaczony do używania w stomatologii pozwala na dokładne diagnozowanie i precyzyjna prace lekarzy. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu jesteśmy w stanie uratować zęby w przeszłości skazane na usunięcie oraz zwiększyć trwałość i skuteczność prowadzonego leczenia.

mikroskop_1 mikroskop_2

Mikroskop zabiegowy umożliwia leczenie wg najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów oraz pozwala w pełni wykorzystać zalety nowych narzędzi, materiałów i urządzeń użytych do leczenia.

mikroskop

 

Dlaczego do leczenia kanałowego stosujemy mikroskop?

 

Widzenie w powiększeniu jakie zapewnia mikroskop, umożliwia lekarzowi bardzo precyzyjną pracę w niewielkim polu zabiegowym . Pozwala to w zakresie leczenia kanałowego na:

  • odnalezienie i leczenie głównych oraz dodatkowych kanałów korzeniowych zęba wraz z ich rozgałęzieniami, które w tradycyjnym leczeniu często są niewidoczne.

ImageHandler1

  • usunięcie z kanału złamanych fragmentów narzędzi endodontycznych, wkładów koronowo-korzeniowych, twardych cementów wypełniających kanał.

gill_LR6c_inst gill_LR6a_inst
 

ll6

  • leczeniu resorpcji korzeni zębów, pęknięć i złamań tkanek zęba

4811897-f7

  • W ramach stomatologii mikroskop stosowany jest nie tylko w endodoncji, ale także w stomatologii zachowawczej, protetyce, mikrochirurgii. Prawie cała stomatologia to dziedzina, w której lekarz porusza się na małym polu, gdzie wysoka precyzja pracy oraz dbanie o szczegóły decydują o powodzeniu przeprowadzonego zabiegu.

cavity-exam-4-advanced-cavity peptide-tooth-filling-cavity

Widzisz więcej – pracujesz dokładniej