Dlaczego Soldent?

Przekonaj się…

Myślą przewodnią kliniki SOLDENT jest hasło ” POZNAJ RADOŚĆ UŚMIECHU”. Zapraszamy do kliniki, w której jako pionierzy w dziedzinie ortodoncji, implantologii oraz protetyki komputerowej gwarantujemy leczenie na światowym poziomie. Jesteśmy kliniką, w której każdy pacjent może bezwzględnie zaufać, a korzyści płynące z wyboru naszej kliniki to przede wszystkim:

Wieloletnia praktyka

Nasza praca poparta jest ponad 10 letnią praktyką. Ciągłe zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą pozwala zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta.

Odpowiednie kwalifikacje

Każdy lekarz posiada wymagane kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi dokumentami. Lekarze pracujący w klinice Soldent uczestniczą w wielu szkoleniach i sympozjach w Polsce, Europie i na innych kontynentach-Ameryka, Azja czy Australia.

Nasza specjalność

Jesteśmy liderem w dziedzinie ortodoncji lingwalnej, protetyki komputerowej i implantologii. Zajmujemy się stomatologią estetyczną, oferujemy niewidoczne leczenie ortodontyczne za pomocą aparatów lingwalnych, najwyższej jakości implanty oraz komputerową protetykę – system CEREC.

Kompleksowe usługi

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną zajmującą się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie każdej jamy ustnej. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych: m. in. implanty, ortodoncja, protetyka (korony protetyczne, mosty protetyczne, licówki), chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, biżuteria nazębna, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, leczenie bruksizmu.

Technologia i jakość

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne materiały pochodzące z oryginalnej dystrybucji wyłącznych przedstawicieli systemu, którego używamy. Posiadamy najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt do rentgenodiagnostyki, mikroskop zabiegowy, sprzęt do wykonywania koron CEREC oraz własne laboratorium protetyczne.

Indywidualne konsultacje

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadza diagnozę, omawia plan leczenia oraz wskazuje najlepsze możliwe rozwiązania leczenia.

Holistyczne podejście

Kontakt lekarza z pacjentem traktujemy jak kontakt człowieka z człowiekiem. W klinice tworzymy pozytywną aurę, dajemy pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i poszanowania. Nasz personel medyczny sprawi, że każdy pacjent poczuje się wyjątkowo.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny

Klinika Soldent objęta jest najwyższymi standardami i procedurami higienicznymi, które nie dopuszczają do ryzyka zakażenia i infekcji.

Kredytowanie leczenia

Współpraca z Ratalnie.com S.A. umożliwia uzupełnienie oferty o usługi dostępne dla osób, które chciałyby skorzystać z płatnych usług medycznych, ale nie posiadają oszczędności.

Sprawdź sam, czy masz szanse otrzymać kredyt na leczenie stomatologiczne:

https://online.ratalnie.com/index.php?klinikain=174

Bez bólu i strachu

Profesjonalnie przygotowany personel medyczny pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi.

„Nie bójmy się dentysty, to nie boli” – to szansa na uzyskanie wymarzonego uśmiechu.

Współczesna stomatologia wykorzystuje bardzo skuteczne metody znieczulania miejscowego. Podczas zabiegu pacjent czuje się komfortowo i praktycznie nie odczuwa bólu. A dla tych, którzy panicznie boją się zabiegów chirurgicznych możemy zaproponować zabiegi w znieczuleniu ogólnym lub w sedacji.

Estetyka

Jako jedni z niewielu wykonujemy na implantach pełnoceramiczne korony i mosty technologii CEREC CAD/CAM. System Cerec jest rewolucyjnym systemem komputerowego projektowania i wykonywania najestetyczniejszych pełnoceramicznych koron i mostów.

Własne laboratorium

Mamy własne laboratorium protetyczne, gdzie technicy w porozumieniu z lekarzami z pasją i należytą starannością przywracają naszym pacjentom naturalny uśmiech.

Lokalizacja kliniki – centrum Warszawy

Komfort pacjentów podnosi usytuowanie kliniki – w samym sercu stolicy – skrzyżowanie ulicy Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, 50 m od stacji metra Świętkorzyska.

Zadowolenie klientów
10000 pacjentów odwiedziło nasz gabinet.
Ok. 5000 – przeprowadzonych zabiegów implantologicznych
Ok. 2500  – założonych aparatów ortodontycznych