Aparaty Insignia

insignia-1

INSIGNIA przesuwa granicę nauki i sztuki ortodoncji poza dotychczasowo dostępne możliwości w przypadku zamków tradycyjnych.

 

Insignia to komputerowe leczenie wady zgryzu, obecnie najbardziej zaawansowana technologia. Ten skomputeryzowany system łączy cyfrowe planowanie leczenia ze specjalnie produkowanymi zamkami i drutami do indywidualnej anatomii zęba.

 

 

 

 

 

Co wyróżnia aparat INSIGNIA:

  • W przeciwieństwie do tradycyjnej ortodoncji aparat jest zaprojektowany indywidualnie dla każdego pacjenta, dzięki temu pacjent ma gwarancję, że leczenie zakończy się sukcesem;
  • Pacjent może zobaczyć, przed rozpoczęciem leczenia, jak będzie wyglądał jego uśmiech po zakończeniu leczenia;
  • Leczenie większości przypadków bez ekstrakcji zębów;
  • Mniej bólu i dyskomfortu przy przesuwaniu zębów;
  • Krótszy czas leczenia;
  • Mniej wizyt kontrolnych;
  • Rezultaty o wysokiej i przewidywalnej jakości;
  • Idealny dla każdego, kto chce jak najszybciej zdjąć zamki i uzyskać ładny uśmiech.

 

Planowanie leczenia 3D

 

Toinsignia-2 wszystko jest możliwe dzięki planowaniu leczenia 3 D. Na pierwszej wizycie ortodonta pobiera wycisk, który jest wysyłany do laboratorium INSIGNIA – tam projektowany jest uśmiech pacjenta. Zaawansowane oprogramowanie do obrazowania stworzy trójwymiarową wizualizację zgryzu. W laboratorium zostaną wyprodukowane zamki i druty z indywidualnymi parametrami odpowiednimi dla danego pacjenta. W przeciwieństwie do leczenia zwykłymi aparatami plan leczenia opracowany przy użyciu insigni uwzględnia najmniejsze szczegóły, które zapewniają szybkie, bezbłędne i przewidywalne wyniki leczenia. Każdy element jest precyzyjnie obliczony, tak, aby optymalnie wpłynął na ruch zęba. Ma to na celu zmniejszenie liczby wizyt, skrócenie czasu leczenia oraz zapewnienie wyjątkowego komfortu noszenia aparatu. Kolejna wizyta to przedstawienie planu leczenia, na tej wizycie pacjent może zobaczyć ostateczny projekt swojego uśmiechu. Oprogramowanie insignia Approver pozwala na bardzo szczegółowy podgląd zębów a dzięki możliwości obracania podglądu można wykonać kosmetyczne poprawki tak, aby stworzyć idealny uśmiech, o jakim marzy każdy pacjent.

 

 

Oferta aparatów INSIGNIA

 

Po zaprojektowaniu i zaakceptowaniu planu leczenia ortodonta zakłada aparat. Insignia oferuje szeroki zakres aparatów. Pacjent może wybrać:

  • zamki samoligaturujace: metalowe, metalowo-ceramiczne, ceramiczne
  • tradycyjne zamki dwuskrzydełkowe: metalowe lub ceramiczne.

insignia-3

 

 

 

 

 

 

 

Wysoka jakość firmy produkującej elementy aparatu INSIGNIA daje pewność, że pacjent otrzyma najlepsze aparaty, dokładnie dopracowane i indywidualne dla każdego pacjenta.

 

insignia-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako prawdziwy wyróżnik praktyki lekarskiej, Insignia oferuje najbardziej zindywidualizowane rozwiązanie połączone z zaawansowaną, wysokiej jakości inżynierią, od początku do zakończenia leczenia.