Rekomendacje

Katarzyna Skrzynecka

Klinikę SOLDENT serdecznie rekomenduję Państwu nie tylko ze względu na profesjonalną opiekę znakomitych stomatologów i najnowsze technologie w zakresie ortodoncji czy protetyki, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej, ujmującej atmosferze tego miejsca. Pozytywna aura, jaką tworzą wspaniali Specjaliśći, Personel Kliniki oraz elegancki, nowoczesny i pogodny wystrój wnętrz sprawia, iż każdy Pacjent czuje się tu jak wyjątkowy indywidualny Gość … przyjaznego SPA, a nie “gabinetu dentystycznego”, który zwykle niemiło nam się kojarzył.

Z uśmiechem polecam –
Katarzyna Skrzynecka

Anna Karczmarczyk

Soldent! Bardzo dziękuje za nowy, piękny uśmiech.

Nigdy nie przypuszczałam , że uda mi się trafić pod opiekę tak wykwalifikowanego zespołu. W 11 miesięcy zyskałam piękny wygląd i dodatkowa pewność siebie. W rozmowach z przyjaciółmi zachwyconymi zmianami zawsze powtarzam, że to taka klinika w ‘amerykańskim stylu’ i z chęcią rozdaje wizytówki. Bardzo miła i fachowa obsługa, szybkość i styl w jaki jest prowadzony pacjent bardzo odbiega od tego z czym można spotkać się na polskim rynku.

Bezapelacyjnie najlepsza i najsympatyczniejsza klinika stomatologiczna w naszym mieście.

Jeszcze raz dziękuje.

Anna Karczmarczyk

Marina Łuczenko

Zadowolona pacjentka

Kamila Abramczyk

“Jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych. Klinika bardzo ładna, nowoczesna, świetnie wyposażona. Miałam wykonany zabieg czyszczenia zębów – rewelacja. Polecam klinikę Soldent!!!”

Paulina Stupak

“Klinika Stomatologiczna Soldent została mi polecona. Jestem mile zaskoczona, bardzo miła, przyjazna atmosfera. Leczenie jest bezbolesne, mają zaawansowaną technologię (leczenie pod mikroskopem, kamerę wewnątrzustną, rtg). Szczerzę polecam Soldent – świadczą kompleksowe usługi: leczenie zachowawcze, higiena, wybielanie, ortodoncja, protetyka, implanty”.

Tatiana Dudarevich

“Bardzo dobra opinia. Potrafią zrobić wszystko. Odmówiono mi leczenia vw innych klinikach (implantacja). Pomocy udzielił mi lekarz z kliniki Soldent – dr Krzysztof Sołtyk”.

Edyta Urbanowska

“Byłam kilkakrotnie u Pani dr Magdaleny Jelskiej. Jest to pierwszy lekarz stomatolog, który spełnił moje oczekiwania. Po sposobie, w jakim dr Jelska świadczy swoje usługi od razu widać, że jest perfekcjonistką i pasjonatką swojego zawodu. W swoją pracę wkłada serce i widać, że zależy jej na zębach pacjenta. Zapisałam również swoją córkę do Pani dr, ma wspaniałe podejście do dzieci, Ania z miłą chęcią chodzi na wizyty. Wysoka kultura, urok osobisty i pewność siebie to kolejne cechy, które sprawiają, że na pewno w przyszłości będę wracała z całą rodziną do kliniki Soldent.

Polceam Edyta Urbanowska z rodziną”

Barbara Drązkiewicz

Bardzo pozytywna opinia, ponieważ:

– wizyta umówiona z dnia na dzień;

– bezbolesny zabieg;

– miła obsługa;

– niewiarygodne ceny;

Alicja P.

Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko.

Efekty naszej pracy nawet małe dzieco potrafi docenić.

Sławój Wiśniewski

Podziękowania od pacjenta za troskliwą opiekę stomatologiczną :

Mówią, że złoto jest milczeniem

a mowa srebrem tylko

lecz bez mówienia smutne życie

więc mówmy choć przez chwilkę.

By mowa była jak najczystsza,

zdań trwałe w swej budowie zręby

co jest niezbędne? Co być musi?

– zdrowe i piękne nasze zęby.

Lecz z czasem wszystko się zużywa

i zębów także to dotyczy

Na zręczne ręce, wielką wiedzę

każdy nieszczęśnik wtedy liczy

Wreszcie znajduje takie miejsce

i szukać już nie musi więcej

bo zęby odbudują mu

fachowcy tu w SOLDENCIE

 

/wdzięczny pacjent Sławoj Wiśniewski/