Stomatologia estetyczna

7074483_xl„Metamorfoza uśmiechu”

To, co kiedyś wydawało się odległą przyszłością, dzisiaj dzięki zabiegom stomatologii estetycznej możemy zmienić Twój uśmiech. Doskonale wiemy, jak ważną rolę zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym odgrywa piękny i przyciągający uśmiech. Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent udziela porad jak możemy osiągnąć piękny naturalny uśmiech. Dzięki zastosowaniu kilku zabiegów Twoje zęby mogą być proste, jasne i mieć idealny kształt. Obecnie stomatologia oferuje bogaty wachlarz możliwości przywracania jak i poprawiania Twojego uśmiechu.

 

Implanty, licówki, korony pełnoceramiczne, niewidoczne leczenie wad zgryzu, wybielanie – to wszystko składa się na stworzenie wymarzonego uśmiechu. Dzisiaj możemy przedłużać, poszerzać i skracać zęby, korygować ich kształt a także zmieniać ich kolor.

Jednak zanim zdecydujemy się na poprawę uśmiechu przede wszystkim należy zadbać o to, żeby zęby były poddawane regularnej higienie oraz nie miały żadnych ubytków. A co zrobić, gdy Twoje zęby od strony medycznej są zdrowe, a mimo wszystko nie przypominają wymarzonego uśmiechu.

 

 

 

 

 

Oto sposoby na uzyskanie harmonii w uśmiechu:

 

  • Aparaty ortodontyczne- korygują wady zgryzu poprawiając tym samym estetykę twarzy. Współczesna ortodoncja dysponuje różnorodnymi aparatami, największą rewolucję w tej dziedzinie zrobiły aparaty lingwalne, całkowicie niewidoczne – m.in. INCOGNITO, INCOGNITO LITE oraz WIN. Są to aparaty zakładane od wewnętrznej strony zębów. Oferta skierowana jest dla tych, którzy z jednej strony cenią sobie naturalny, piękny uśmiech i wygląd zewnętrzny a z drugiej strony indywidualizm oraz perfekcyjną jakość i skuteczność działania.
  • Implanty– to bezpieczna i sprawdzona metoda przywracania pięknego uśmiechu. Obecnie jest to jedyne rozwiązanie na osiągniecie trwałego efektu estetycznego oraz przywrócenie funkcji żucia poprzez braki zębowe. Dzięki zabiegom implantacji nie narażamy sąsiednich zębów na ich utratę lub zniszczenia, jak to ma miejsce w przypadku stosowania protez, mostów czy nieestetycznych metalowych klamer. Oprócz komfortu poprawy życia najcenniejszą zaletą jest ich stałość, oznacza to, że prace protetyczne osadzone na implantach przeznaczone są ok. 15-20 lat.
  • Korony pełnoceramiczne – idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają zęby mocno zniszczone, pozostał im tylko korzeń, przebarwione, po urazach mechanicznych lub chcą zmienić kształt zęba. Obecnie technika poszła tak do przodu, że stomatologia może zaoferować to, co jeszcze nie tak dawno było niemożliwe – system Cerec, jest rewolucyjnym systemem komputerowego projektowania i wykonywania najestetyczniejszych pełnoceramicznych koron i mostów. Korzyści, jakie płyną z zastosowania tego systemu to: skrócony czas leczenia do jednej wizyty; brak tymczasowych koron lub mostów; brak nieprzyjemnych wycisków; dużo większa dokładność pracy; możliwość wizualizacji wykonywanych koron i mostów; oraz wysoka estetyka;
  • Licówki używa się ich do niewielkiej korekty zęba, jest to sposób na niezbyt równe zęby w odcinku przednim, trwałe przebarwienia i szpary między zębami. Dzięki zastosowaniu licówek można m.in. rozjaśnić ząb, nadać mu piękny kształt i barwę, a także wydłużyć go lub poszerzyć. Efekty estetyczne są pozytywnie zaskakujące także stosunkowo szybkie. Licówka jest to cieniutka płytka wykonana z porcelany i przyklejana do własnego zęba przy pomocy specjalnego kleju.
  • Wybielanie poprawienie estetyki zęba poprzez zmianę koloru zęba i uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu. Obecnie są różne metody wybielania zębów, najbardziej skuteczne są metody wybielania gabinetowego. Są to techniki skuteczne, trwałe i z natychmiastowym efektem.
  • Oczyszczanie i piaskowanie zębówefektem jest usunięcie ciemnych nalotów, osadów i przebarwień; polecany dla tych, którzy pragną odzyskać naturalną bieli zębów i poprawić wygląd uzębienia;
  • Biżuteria nazębnato modny sposób na podkreślenie pięknego uśmiechu. Na zębie umieszczamy specjalną cyrkonię, dzięki której Twój uśmiech zyska na atrakcyjności i z pewnością przykuje uwagę.

 

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent oferuje kompleksowe usługi w zakresie stomatologii estetycznej. Tworzy zdrowy i piękny uśmiech za pomocą najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów.

stomatologia-estetyczna

 

 

„Stomatologia estetyczna – sposób na uzyskanie harmonii w uśmiechu”