Aparaty Insignia
przesuwają granicę nauki
i sztuki ortodoncji

Aparaty Insignia wychodzą daleko poza dotychczasowo dostępne możliwości w przypadku zamków tradycyjnych. To indywidualnie projektowane rozwiązanie.

W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów ortodontycznych, aparat Insignia jest zaprojektowany indywidualnie dla każdego pacjenta.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Aparaty Insignia - ortodontyczne i samoligatrujące

Kiedy stosować aparat Insignia w leczeniu ortodontycznym?

 

Insignia to komputerowe leczenie wady zgryzu przy użyciu obecnie najbardziej zaawansowanej technologii. Ten skomputeryzowany system łączy cyfrowe planowanie leczenia ze specjalnie produkowanymi zamkami i drutami dostosowanymi do indywidualnej anatomii zęba.

Wysoka jakość firmy produkującej elementy aparatu INSIGNIA daje pewność, że pacjent otrzyma najlepsze aparaty, dokładnie dopracowane i indywidualne dla każdego pacjenta. Po zaprojektowaniu i zaakceptowaniu planu leczenia ortodonta zakłada aparat. Insignia oferuje szeroki zakres aparatów.

Nowoczesna technologia 3D
w służbie ortodoncji

 

Planowanie leczenia aparatem Insignia odbywa się przy zastosowaniu trójwymiarowych technologii.

Na pierwszej wizycie ortodonta pobiera pobiera skan lub wycisk, który jest wysyłany do laboratorium INSIGNIA – tam projektowany jest uśmiech pacjenta. Zaawansowane oprogramowanie do obrazowania stworzy trójwymiarową wizualizację zgryzu.
W laboratorium zostaną wyprodukowane zamki i druty
z indywidualnymi parametrami odpowiednimi dla danego pacjenta.

W przeciwieństwie do leczenia zwykłymi aparatami plan leczenia opracowany przy użyciu Insignii uwzględnia najmniejsze szczegóły, które zapewniają szybkie, bezbłędne i przewidywalne wyniki leczenia. Każdy element jest precyzyjnie obliczony, tak, aby optymalnie wpłynął na ruch zęba. Ma to na celu zmniejszenie liczby wizyt, skrócenie czasu leczenia oraz zapewnienie wyjątkowego komfortu noszenia aparat.

 

Kolejna wizyta to przedstawienie planu leczenia.

Na tej wizycie pacjent może zobaczyć ostateczny projekt swojego uśmiechu. Oprogramowanie Insignia Approver pozwala na bardzo szczegółowy podgląd zębów oraz wykonanie kosmetycznych poprawek, dzięki czemu możliwe stworzenie jest idealnego dla pacjenta nowego uśmiechu.

Co wyróżnia aparaty Insignia:

 

  • W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów ortodontycznych, aparat Insignia jest zaprojektowany indywidualnie dla każdego pacjenta.

  • Jeszcze przed rozpoczęciem leczenia pacjent ma możliwość zobaczenia efektu końcowego.

  • Leczenie większości przypadków odbywa się bez ekstrakcji zębów.

  • Mniej bólu i dyskomfortu przy przesuwaniu zębów.

  • Krótszy czas leczenia.

  • Mniej wizyt kontrolnych.

  • Rezultaty o wysokiej i przewidywalnej jakości.

Aparat ortodontyczny Insignia - najwyższa jakość

System Insignia jest niezwykle prosty i bardzo skuteczny. Podczas pierwszej wizyty u ortodonty od pacjenta pobiera się skan uzębienia lub wycisk. Następnie zostaje on przesłany do skomputeryzowanego systemu, tworzącego wizualizację trójwymiarową. Jest to właściwy etap, w trakcie którego rozpoczyna się proces projektowania aparatu.

Dużą zaletą systemu Insignia jest to, że program potrafi w indywidualny sposób dopasować wszystkie druty oraz zamki w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały anatomii każdego pacjenta. Dzięki temu można stworzyć indywidualnie dobrany egzemplarz. Sprawi to, że cały proces leczenia będzie szybszy w porównaniu z uniwersalnymi aparatami na zęby.

Decydując się na aparat Insignia (Warszawa), pacjent może być także pewny, że wizyty u ortodonty nie będą już tak częste jak niegdyś. Kolejną jego zaletą jest to, że te narzędzia są przeznaczone zarówno dla nastolatków, jak i osób dorosłych. Z prezentowanego rozwiązania może skorzystać każdy, kto został zakwalifikowany do leczenia przy użyciu aparatu ortodontycznego.

 

Aparat Insignia — cena

Koszt leczenia uzębienia przy pomocy aparatu Insignia różni się w zależności od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest wybór zamków. Pacjent ma do wyboru modele samoligaturujące wykonane z metalu, ceramiki oraz metalowo-ceramiczne. Innym rodzajem zamków są dwuskrzydełkowe powstałe z metalu bądź ceramiki.

Pewne jest to, że cena prezentuje się bardzo adekwatnie do jakości trójwymiarowego aparatu Insignia. Za korzystną kwotę pacjent otrzyma komfortowe narzędzie, które pozwoli szybciej wyleczyć uzębienie.

 

Aparat Insignia — opinie

Jednym z najchętniej wybieranych aparatów przez naszych pacjentów jest właśnie model Insignia. Opinie pozostawiane przez użytkowników na jego temat zwracają głównie uwagę na komfort korzystania oraz świetną jakość. Pacjenci chwalą sobie także bezbolesne korzystanie z aparatu Insignia, co niestety nie jest tak oczywiste w przypadku innych egzemplarzy dostępnych na rynku.

Opinie klientów o klinice Soldent

Pełen profesjonalizm. Chodzę od 3 lat i będę dalej przychodzić. Bardzo przyjazny personel, leczenie ekspresowe i nie za miliony monet. Polecam wszystkim znajomym i rodzinie.

Aleksandra

Do dr Marty Mazurek chodzę już od kilku lat i szczerze polecam. To bardzo ciepła, pomocna osoba, a swoją pracę wykonuje profesjonalnie i ..szybko. Dla mnie to bardzo ważne, bo nie lubię leżeć na fotelu godzinami. Dla mnie najlepsza dentystka na świecie :) Panie na recepcji i asystentki też zawsze miłe i pomocne, polecam i pozdrawiam

Anna

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa