DR DAWID SŁOMCZEWSKI

DR DAWID SŁOMCZEWSKI

Specjalizuje się w estetycznej rekonstrukcji uśmiechu z wykorzystaniem ceramicznych licówek i koron oraz plastycznej chirurgii dziąseł. Zajmuje się również  chirurgią stomatologiczną oraz endodoncją mikroskopową. Jego pasją jest rekonstrukcja uzębienia z wykorzystaniem nowych technologii, takich jak komputerowe projektowanie uśmiechu, skanowanie wewnątrzustne i cyfrowa analiza zgryzu. W połączeniu z zabiegami śluzówkowo-dziąsłowymi oferuje swoim pacjentom estetyczne rekonstrukcje zębów i dziąseł odtwarzając naturalny, zdrowy uśmiech – nie tylko w zakresie estetyki białej – zębów, ale również estetyki różowej – dziąseł.

Swoją wiedzę i umiejętności rozwija pod okiem specjalistów w swoich dziedzinach – w codziennej pracy oraz na kursach w Polsce i za granicą.

Przyjmuje pacjentów w języku polskim, angielskim i niemieckim.

‘Współczesne możliwości technologiczne w połączeniu z wiedzą o funkcjonowaniu organizmu dają niewyobrażalne jeszcze do niedawna możliwości. To mnie nieustannie inspiruje do działania i dalszego rozwoju.’

DR MARTA OWCZAREK

DR MARTA OWCZAREK – lekarz dentysta specjalizujący się w zaawansowanym leczeniu kanałowym. Wykonuje zabiegi wymagające użycia mikroskopu, takie jak udrażnianie kanałów, usuwanie złamanych narzędzi czy prowadzenie powtórnego leczenia kanałowego. Ponadto interesuje się stomatologią estetyczną. Prowadzi pacjentów wymagających leczenia zachowawczego, w postaci leczenia próchnicy lub wymiany starych wypełnień oraz wykonuje prace z zakresu protetyki, w tym korony, mosty i licówki, przywiązując dużą wagę do efektu końcowego i pełnej satysfakcji pacjenta. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR MONIKA TKACZEWSKA

DR MONIKA TKACZEWSKA – lekarz stomatolog, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy. Zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, endodoncją oraz protetyką cyfrową. W klinice SOLDENT przeprowadza zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zębów, w tym skomplikowane. Stawia na indywidualne podejście do pacjenta oraz na wizytach tworzy przyjazną i ciepłą atmosferę. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR JAKUB DZIEWIT

DR JAKUB DZIEWIT – lekarz stomatolog, wieloletni praktyk w zakresie stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci oraz endodoncji. Posiada duże doświadczenie i cierpliwość w pracy z dziećmi oraz pacjentami z dentofobią, w tym również w znieczuleniu ogólnym. Ekspert i konsultant Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”, którego celem jest wykształcenie w dzieciach i ich Rodzicach nawyku dbania o higienę jamy ustnej. Wielokrotnie zapraszany do udziału w stomatologicznej edukacji prozdrowotnej w mediach. Można go usłyszeć m. in. w Radiu Bajka. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR AGNIESZKA WOŁCZ

DR AGNIESZKA WOŁCZ – lekarz stomatolog specjalizujący się w zaawansowanym leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Wszystkie zabiegi wykonuje przy użyciu najnowocześniejszego specjalistycznego mikroskopu Carla Zeiss. Specjalizuje się głównie trudnych przypdkach m.in. w usuwaniu złamanych narzędzi z kanału zębowego, rewizji leczenia kanałowego (ponowne leczenie kanałowe), w leczeniu kanałowym zębów z mocno zakrzywionymi korzeniami. Zajmuje się także stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką oraz komputerowym systemem projektowania uzupełnień zębowych Cerec. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR ANITA PASZKOWSKA

DR ANITA PASZKOWSKA – lekarz stomatolog zajmujący się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną oraz leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jako członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego uczestniczy w licznych zjazdach i szkoleniach w dziedzine ortodoncji.

DR MAGDALENA JELSKA-GÓRNICKA

Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, jak również odbudową protetyczną zębów (korony, licówki, protezy). Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i ortodoncji – aparaty stałe i ruchome. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR KRZYSZTOF ŁOZA

DR KRZYSZTOF ŁOZA

Specjalizuje się w estetycznym odbudowywaniu uśmiechu za pomocą koron i licówek szczególnie zwracając uwagę na integrację pięknego uśmiechu i funkcji żucia. Zajmuje się również odtwarzaniem braków zębowych za pomocą koron i mostów wspartych na implantach. Jako jeden z pierwszych w Polsce zajmuje się odbudowywaniem zębów za pomocą urządzenia Cerec, dzięki któremu można wykonywać licówki, korony i wypełnienia projektowane i wytwarzane komputerowo. Oferuje także swoim Pacjentom leczenie kanałowe oraz zachowawcze. Zajmuje się także leczeniem stawów skroniowo – żuchwowych oraz kompleksowym odbudowywaniem uzębienia. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR KRZYSZTOF SOŁTYK

DR KRZYSZTOF SOŁTYK – lekarz stomatolog zajmujący się implantologią, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Specjalizuje się w wykonywaniu implantów oraz protetyki komputerowej w systemie Cerec 3D. Jest członkiem europejskiego towarzystwa implantologicznego (EAO) oraz polskiego stowarzyszenia implantologów (OSiS), którego tytuł lekarza specjalności implantologicznej uzyskał jako jeden z pierwszych w Polsce.

Od 2004 roku autoryzowanym lekarzem wykonującym szwedzkie implanty Astra Tech, zajmującym się szkoleniem i prowadzeniem wykładów z zakresu implantologii oraz protetyki komputerowej. Od 2010 roku zaawansowany użytkownik systemu Cerec 3D .

DR KATARZYNA ŁOZA-SOŁTYK

DR KATARZYNA ŁOZA-SOŁTYKMASTER OF SCIENCE ORTODONCJI LINGWALNEJ – lekarz stomatolog zajmujący się nowoczesną ortodoncją.
Specjalizuje się w aparatach lingwalnych – jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce wprowadza je na naszym rynku, korzystając z bogatych kontaktów z lekarzami z zagranicy, gdzie wykonywane są już od ponad 30 lat. Jako jedna z nielicznych w Polsce wykonuje ortodontyczne leczenie aparatami lingwalnymi za pomocą indywidualnie wykonywanych zamków INCOGNITO.

dr Katarzyna Łoza-Sołtyk uzyskała tytuł MASTER OF SCIENCE ORTODONCJI LINGWALNEJ obroniony na prestiżowej uczelni w Niemczech. Specjalizacja odbyła się pod okiem prof. Dirk Wiechmann – twórcy techniki lingwalnej.
Tym samym dr Katarzyna Łoza-Sołtyk jest pierwszym lekarzem w Polsce z tytułem MASTER OF SCIENCE ORTODONCJI LINGWALNEJ.

Specjalizuje się również w nowej indywidualnie projektowanej ortodoncji INSIGNIA. Jest to zaawansowana trójwymiarowa – 3D technologia projektowania uśmiechu. Przyjmuje pacjentów w języku polskim, angielskim i włoskim.