DR ANNA NOWAK

W codziennej pracy, w oparciu o aktualną wiedzę, zajmuję się zachowawczą odbudową zębów, protetyką cyfrową i leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu.
Doświadczenie, które zdobywam, umożliwia mi indywidualne podejście do pacjenta z jednoczesnym wykorzystaniem kompleksowych rozwiązań w leczeniu, by przywrócić prawidłową funkcję narządu żucia z naciskiem na wysoki efekt estetyczny.
Swój rozwój wiążę z zagadnieniami związanymi ze stawem skroniowo-żuchwowoym i chirurgią stomatologiczną.
Podczas wizyty ważne jest dla mnie oprócz pełnej satysfakcji z leczenia, zapewnienie komfortu pacjentowi i bezstresowej atmosfery.

DR KATARZYNA TOMCZYK

Lekarz dentysta zajmująca się stomatologią zachowawczą, chirurgią oraz leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu. Wykorzystując nowoczesne leczenie protetyczne wspomagane komputerowo, odtwarza utracone tkanki zęba (licówki, korony, prace typu inlay, overlay). Dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej dąży do uzyskania wyjątkowo precyzyjnych oraz wysoce estetycznych rezultatów. Odbudowuje funkcje oraz estetykę zębów, co jest w stanie osiągnąć poprzez projektowanie uśmiechu opierając prace zarówno na zębach własnych pacjenta, jak i na implantach stomatologicznych.
Wysłuchuje potrzeb pacjentów, wierząc, że rekonstrukcja uzębienia to nie tylko kreowanie nowego uśmiechu, ale poprawa jakości życia. Wychodząc naprzeciw obawiających się leczenia pacjentom, prowadzi również zabiegi w znieczuleniu czy głębokiej sedacji.
Przyjmuje pacjentów mówiących w języku polskim i angielskim.

DR MARTA MAZUREK

DR MARTA MAZUREK (OWCZAREK)-  Lekarz dentysta specjalizująca się w leczeniu estetycznym. Prowadzi pacjentów wymagających leczenia ortodontycznego. W swojej praktyce korzysta z aparatów zewnętrznych, wewnętrznych, jak i wysoce estetycznych nakładek Invisalign. Wykonuje prace z zakresu protetyki, w tym korony, mosty i licówki. Ponadto zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz zaawansowanym leczeniem kanałowym. Wykonuje zabiegi wymagające użycia mikroskopu, takie jak udrażnianie kanałów, usuwanie złamanych narzędzi czy prowadzenie powtórnego leczenia kanałowego. W swojej pracy przywiązuje dużą wagę do efektu końcowego i pełnej satysfakcji pacjenta. Przyjmuje pacjentów w języki polskim i angielskim.

DR MONIKA TKACZEWSKA

DR MONIKA TKACZEWSKA – Lekarz stomatolog, posiadająca wieloletnie doswiadczenie w pracy. Zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, endodoncją, protetyką cyfrową, w tym protetyką na implantach. W klinice SOLDENT przeprowadza zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zębów,w tym skomplikowane. Oferuje zabiegi również w sedacji lub narkozie. Stawia na indywidualne podejscie do pacjentów, a na wizytach tworzy przyjazną i ciepłą atmosferę. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR JAKUB DZIEWIT

DR JAKUB DZIEWIT – Lekarz stomatolog zajmujący się stomatologią zachowawczą dorosłych i dzieci, protetyką oraz rehabilitacją narządu żucia. W swojej praktyce skupia się głównie na przywróceniu prawidłowej funkcji zębów i poprawieniu estetyki uśmiechu. Współpracuje z fizjoterapeutą i zespołem techników dentystycznych aby zaoferować swoim pacjentom najlepsze efekty leczenia. Wykonuje również zabiegi w znieczuleniu ogólnym.
Jest ekspert i konsultantem Ogólnopolskiego Programu Edukacji zdrowotnej „Akademia Aquafresh”, którego celem jest edukacja dzieci i promocja zdrowia jamy ustnej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.
Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR AGNIESZKA WOŁCZ-KOBYLAŃSKA

DR AGNIESZKA WOŁCZ-KOBYLAŃSKA – Lekarz dentysta specjalizująca się w protetyce stomatologicznej, m.in. w zagadnieniach starcia i zaciskania zębów, od profilaktyki, przez diagnozę do leczenia odbudowy. Odbudowuje uśmiech wykorzystując estetyczne korony pełnoceramiczne, jak również oferując zaawansowane uzupełnienia na implantach. Tworzy kompleksowe plany leczenia w oparciu o diagnostykę, dzięki czemu maksymalizuje bezpieczeństwo Pacjenta. Drogę rozwoju zawodowego wiąże z dziedziną periodontologii i implantologii, kształcąc się w kierunku tych specjalizacji. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

DR ANITA PASZKOWSKA

DR ANITA PASZKOWSKA – Lekarz stomatolog zajmująca się leczeniem zachowawczym i ortodontyczny dzieci i dorosłych. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyła w 2002 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestniczka licznych konferencji i szkoleń z dziedziny ortodoncji.

DR MAGDALENA JELSKA-GÓRNICKA

Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ciągu ostatnich 10 lat pracy najlepiej odnajduje się w ortodoncji. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Bierze udział w licznych szkoleniach, aby stałe pogłębiać swoją wiedzę przede wszystkim z zakresu ortodoncji.

DR KRZYSZTOF ŁOZA

DR KRZYSZTOF ŁOZA

Specjalizuje się w estetycznym odbudowywaniu uśmiechu za pomocą koron i licówek szczególnie zwracając uwagę na integrację pięknego uśmiechu i funkcji żucia. Zajmuje się również odtwarzaniem braków zębowych za pomocą koron i mostów wspartych na implantach. Jako jeden z pierwszych w Polsce zajmuje się odbudowywaniem zębów za pomocą urządzenia Cerec, dzięki któremu można wykonywać licówki, korony i wypełnienia projektowane i wytwarzane komputerowo. Oferuje także swoim Pacjentom leczenie kanałowe oraz zachowawcze. Zajmuje się także leczeniem stawów skroniowo – żuchwowych oraz kompleksowym odbudowywaniem uzębienia. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

DR KRZYSZTOF SOŁTYK

DR KRZYSZTOF SOŁTYK – lekarz stomatolog zajmujący się implantologią, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Specjalizuje się w wykonywaniu implantów oraz protetyki komputerowej w systemie Cerec 3D. Jest członkiem europejskiego towarzystwa implantologicznego (EAO) oraz polskiego stowarzyszenia implantologów (OSiS), którego tytuł lekarza specjalności implantologicznej uzyskał jako jeden z pierwszych w Polsce.

Od 2004 roku autoryzowanym lekarzem wykonującym szwedzkie implanty Astra Tech, zajmującym się szkoleniem i prowadzeniem wykładów z zakresu implantologii oraz protetyki komputerowej. Od 2010 roku zaawansowany użytkownik systemu Cerec 3D .

DR KATARZYNA ŁOZA-SOŁTYK

DR KATARZYNA ŁOZA-SOŁTYK – lekarz stomatolog zajmująca się nowoczesną ortodoncją.
Specjalizuje się w aparatach lingwalnych – jako jedna z pierwszych lekarzy wprowadzała je na rynek Polski.
Uzyskała tytuł MASTER OF SCIENCE ORTODONCJI LINGWALNEJ obroniony na prestiżowej uczelni w Niemczech. Specjalizacja odbyła się pod okiem prof. Dirk Wiechmann – twórcy techniki lingwalnej. Tym samym dr Katarzyna Łoza-Sołtyk jest pierwszym lekarzem w Polsce z takim tytułem.
Specjalizuje się również w nowej indywidualnie projektowanej ortodoncji INSIGNIA. Jest to zaawansowana trójwymiarowa – 3D technologia projektowania uśmiechu oparta na wykorzystaniu skanera, drukarki CAD-CAM i technologii wirtualnych . Świetnie radzi sobie również z leczeniem pacjentów różnymi systemami nakładkowymi.

Stworzyła Digital Orthodontic Academy-zajmującą się outsourcingiem wirtualnych set upów i planów leczenia oraz mentoringiem i wykładami.
Przyjmuje pacjentów w języku polskim, angielskim i włoskim.