DR DAWID SŁOMCZEWSKI

DR DAWID SŁOMCZEWSKI

Specjalizuje się w estetycznej rekonstrukcji uśmiechu z wykorzystaniem ceramicznych licówek i koron oraz plastycznej chirurgii dziąseł. Zajmuje się również  chirurgią stomatologiczną oraz endodoncją mikroskopową. Jego pasją jest rekonstrukcja uzębienia z wykorzystaniem nowych technologii, takich jak komputerowe projektowanie uśmiechu, skanowanie wewnątrzustne i cyfrowa analiza zgryzu. W połączeniu z zabiegami śluzówkowo-dziąsłowymi oferuje swoim pacjentom estetyczne rekonstrukcje zębów i dziąseł odtwarzając naturalny, zdrowy uśmiech – nie tylko w zakresie estetyki białej – zębów, ale również estetyki różowej – dziąseł.

Swoją wiedzę i umiejętności rozwija pod okiem specjalistów w swoich dziedzinach – w codziennej pracy oraz na kursach w Polsce i za granicą.

Przyjmuje pacjentów w języku polskim, angielskim i niemieckim.

‘Współczesne możliwości technologiczne w połączeniu z wiedzą o funkcjonowaniu organizmu dają niewyobrażalne jeszcze do niedawna możliwości. To mnie nieustannie inspiruje do działania i dalszego rozwoju.’

Gala Beauty Stars 2018

 

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza Klinika została zgłoszona do plebiscytu "Gala Beauty Stars 2018", bardzo dziękujemy za zaufanie!

Obecnie trwa głosowanie. Zapraszamy do oddania głosu na SOLDENT:

https://www.gala.pl/gbs/2018/gabinety-stomatologiczne
lub za pomocą formularza:

Z góry dziękujemy!