Poznaj bliżej historię centrum estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT

Wszystko zaczęło się od marzenia
o stworzeniu najlepszej kliniki stomatologicznej, najnowocześniejszej, pracującej z najlepszymi ludźmi tworzącymi wspaniały zespół, wykorzystującej najnowsze technologie.

Powstanie centrum Soldent jest spełnieniem wspólnego marzenia właścicieli. Założeniem było stworzenia najnowocześniejszej kliniki dbającej kompleksowo o każdego pacjenta i jego potrzeby.

Celem jest wspólnie z współpracownikami tworzyć klinikę na najwyższym światowym poziomie, gdzie możemy profesjonalnie zadbać o uśmiech każdego pacjenta.

 

Obserwuj nas!

Misja i wizja Centrum

Kluczowym elementem jest opieranie się na relacjach z naszymi klientami oraz między pracownikami firmy.

Chcemy, by SOLDENT był firmą, której warto zaufać, ze względu na wszystko to, co robimy - naszą troską o obsługę klienta, ciągłe starania o atrakcyjność cen czy dążenie do zapewnienia jak najwyższej jakości:

  • Inspiruje nas lojalność klientów i pracowników
  • Chcemy być firmą, której ufają i której potrzebują klienci, pracownicy i nasi partnerzy.
  • Chcemy być kliniką pierwszego wyboru, ale także przyjaznym miejscem pracy.
  • Chcemy wciąż tworzyć nowe możliwości dla naszych klientów i pracowników.
  • Nasze wartości stanowią solidny fundament, na której chcemy budować przyszłość całej firmy.
Obserwuj nas!

Zapraszamy do naszej placówki w samym centrum Warszawy

Naszym wspólnym marzeniem była chęć stworzenia nowoczesnego centrum stomatologicznego dbającego całościowo o każdego pacjenta i jego potrzeby. To dla nas wielka przyjemność i duma móc zaprosić Państwa do naszej placówki.

Chcemy, by placówka SOLDENT była postrzegana przez pryzmat tego, co robimy dla Pacjentów - naszą troską o obsługę klienta, ciągłe starania o atrakcyjność cen i dążenie do zapewnienia jak najwyższej jakości.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Nasze wartości to

Odpowiedzialność
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Praca zespołowa
Przedsiębiorczość

Dlaczego warto wybrać centrum Soldent?

Soldent oferuje swoim pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służy rzetelną wiedzą w kompleksowym leczeniu.

Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta. Poza tym stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody, ale jesteśmy również otwarci na nowości stomatologiczne

Lekarze pracujący w klinice Soldent uczestniczą w wielu szkoleniach i sympozjach w Polsce, Europie i na innych kontynentach-Ameryka, Azja czy Australia. Specjalizujemy się w zaawansowanym leczeniu ortodontycznym za pomocą niewidocznych aparatów językowych, najbardziej skomplikowanych zabiegach umieszczania implantów zębowych oraz najnowszej technologii z dziedziny protetyki komputerowej dzięki, której możemy wykonać odbudowę zębów na jednej wizycie. U nas każdy pacjent poczuje się wyjątkowo.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Atuty kliniki Soldent

Wysoka jakość usług
Nowoczesna technologia
Przyjazne wnętrza
Własne laboratorium
Wieloletnie doświadczenie

Opinie pacjentów o klinice Soldent

Polecam SOLDENT. Ja również korzystam z usług stomatologicznych w klinice Soldent. Dr Katarzyna Łoza-Sołtyk wyleczyła mi wadę zgryzu. Jestem bardzo zadwolona, w końcu pozanłam radość uśmiechu !!! :)

Kasia

Do dr Marty Mazurek chodzę już od kilku lat i szczerze polecam. To bardzo ciepła, pomocna osoba, a swoją pracę wykonuje profesjonalnie i ..szybko. Dla mnie to bardzo ważne, bo nie lubię leżeć na fotelu godzinami. Dla mnie najlepsza dentystka na świecie :) Panie na recepcji i asystentki też zawsze miłe i pomocne, polecam i pozdrawiam

Anna

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa