Chirurgia stomatologiczna
to szereg zabiegów wykonywanych
w obszarze jamy ustnej

W Klinice Soldent jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zabiegi, które nie wymagają leczenia szpitalnego.

Pracujemy w znieczuleniu miejscowym, z użyciem tylko preparatów uznawanych na świecie jako najskuteczniejsze.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Chirurgia stomatologiczna Warszawa

Chirurgia stomatologiczna
w klinice Soldent

 

Chirurgia stomatologiczna to szereg zabiegów obejmujących swym zakresem obszar jamy ustnej a jednocześnie wspierających także inne dziedziny stomatologii np. endodoncję implantologie.
W Klinice Soldent jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zabiegi, które nie wymagają leczenia szpitalnego.

Pracujemy w znieczuleniu miejscowym, z użyciem tylko preparatów uznawanych na świecie jako najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze. W przypadku silnego strachu przed zabiegiem rekomendujemy również sedację anestezjologiczną.

Najpowszechniejszym zabiegiem z zakresu chirurgii stomatologicznej jest usunięcie zęba czyli ekstrakcja. Do tego rozwiązania uciekamy się, kiedy leczenie zachowawcze przestaje być możliwe. W przypadkach bardzo mocnego zniszczenia tkanek zębowych konieczne może być usunięcie pozostałych części zęba, by nie dopuścić do powikłań zapalnych. W niektórych przypadkach możliwe jest częściowe wykorzystanie pozostałych ścianek zęba do zaopatrzenia protetycznego (korony).

 

Technologia Piezosurgery

Oryginalna technologia PIEZOSURGERY znacznie zwiększa możliwości kliniczne w chirurgii. Dzięki kontrolowanym, trójwymiarowym drganiom ultradźwiękowym piezosurgery znajduje szerokie zastosowanie w chirurgii stomatologicznej i szczękowej, implantologii, periodontologii oraz mikrochirurgii ortodontycznej.

Pozwala przezwyciężyć ograniczenia w precyzji wykonywania zabiegu zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo śródoperacyjne.

 

Siro Laser

Lasery na dobre wypierają klasyczne narzędzia stosowane w chirurgii. Zalety ich można wymieniać długo: mniejsza inwazyjność i bolesność zabiegów, wysoka precyzja, lepsza koagulacja, mniejsze krwawienie, przyspieszone gojenie ran, redukcja powstawania blizn, czy nawet eliminacja konieczności stosowania szwów.

Wykorzystanie lasera w klinice Soldent →

 

Chirurdzy szczękowi Soldent wykonują zabiegi takie jak:

Usuwanie zębów

Najpowszechniejszym zabiegiem z zakresu chirurgii stomatologicznej jest usunięcie zęba czyli ekstrakcja.

Wyłuszczenie i usuwanie torbieli

Zdarza się, że w wyniku nieprawidłowego rozwoju zęba powstaje torbiel – ograniczona przestrzeń wypełniona płynem.

Plastyka połączenia ustno-zatokowego

Zamknięcie połączenia między zatoką szczękową a jamą ustną, powstałego po ekstrakcji zęba.

Chirurgia przedprotetyczna

W ramach chirurgii przedprotetycznej wykonujemy zabiegi mające na celu przygotowanie jamy ustnej do dalszego leczenia protetycznego.

Opinie klientów o klinice Soldent

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Do dr Marty Mazurek chodzę już od kilku lat i szczerze polecam. To bardzo ciepła, pomocna osoba, a swoją pracę wykonuje profesjonalnie i ..szybko. Dla mnie to bardzo ważne, bo nie lubię leżeć na fotelu godzinami. Dla mnie najlepsza dentystka na świecie :) Panie na recepcji i asystentki też zawsze miłe i pomocne, polecam i pozdrawiam

Anna

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa