Rozwiązania leczenia
w klinice Soldent:
Bezzębie

W przypadku bezzębia mamy wiele możliwości rozwiązania odtworzenia zębów za pomocą implantów.

Bezzębie czyli całkowity brak zębów w szczęce lub żuchwie jest najczęściej leczone za pomocą tradycyjnych protez akrylowych, które nie są zbyt komfortowym rozwiązaniem dla wielu pacjentów

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Bezzębie implanty

Bezzębie

Bezzębie czyli całkowity brak zębów w szczęce lub żuchwie jest najczęściej leczone za pomocą tradycyjnych protez akrylowych, które nie są zbyt komfortowym rozwiązaniem dla wielu pacjentów. Ze względu na dużo słabsze utrzymanie tych protez siły żucia, jakie są generowane w trakcie żucia są dużo mniejsze a same protezy wpływają negatywnie na dziąsła powodując z czasem ich zanik, co z kolei prowadzi do zmniejszenia ich stabilności. Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest umieszczenie implantów.

 

Odbudowa bezzębia za pomocą mostów opartych na implantach.

W przypadku tego rozwiązania należy umieścić w szczęce minimum 6 implantów, a w żuchwie minimum 4 implanty i możemy na nich oprzeć 12 koron zębów. W ten sposób przywracamy całkowicie naturalną wydolność żucia, a zęby są umocowane na stałe, co oznacza, że pacjent nie wyjmuje tego uzupełnienia z ust i funkcjonuje praktycznie identycznie jak naturalne zęby.

Tradycyjna proteza umocowana
na implantach.

Jest to bardzo proste rozwiązanie znacząco zwiększające stabilność protez i podnoszące komfort ich używania. W przypadku szczęki (górna szczęka) wykonuje się 4 implanty natomiast w przypadku żuchwy(dolna szczęka) 2 implanty.

Po umieszczeniu implantów i ich wygojeniu zakłada się specjalne łączniki funkcjonujące jak zatrzaski – łączące implanty z protezą. Rozwiązanie to oprócz zwiększenia stabilności protezy stabilizuje utrzymanie kości dookoła umieszczonych implantów, a pacjenci nadal mogą wyjmować protezy w celu ich umycia.

Proteza umocowana na implantach za pomocą łączników Locator.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM →

Opinie klientów o klinice Soldent

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Do dr Marty Mazurek chodzę już od kilku lat i szczerze polecam. To bardzo ciepła, pomocna osoba, a swoją pracę wykonuje profesjonalnie i ..szybko. Dla mnie to bardzo ważne, bo nie lubię leżeć na fotelu godzinami. Dla mnie najlepsza dentystka na świecie :) Panie na recepcji i asystentki też zawsze miłe i pomocne, polecam i pozdrawiam

Anna

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa