Rozwiązania leczenia
w klinice Soldent:
Brak wielu zębów

Dziś wykonanie implantu nie narusza przylegających zębów, a wręcz poprawia ich umocowanie w kości.


Dziś wykonanie implantu nie narusza przylegających zębów.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Implanty w przypadku braku kilku zębów

Brak wielu zębów

 

Jeśli pacjent nie ma kilku zębów możliwa jest zarówno odbudowa pojedynczymi implantami i koronami jak i wykonanie mostów na implantach – to znaczy, że na przykład brak 3 zębów można uzupełnić porcelanowym mostem zamocowanym na 2 implantach.

 

Implanty umieszczane w przypadku pojedynczego braku możemy często umieszczać natychmiast po ekstrakcji zęba, skracając tym ilośc zabiegów chirurgicznych do jednego oraz redukując czas gojenia o ponad 50%.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM →

Opinie klientów o klinice Soldent

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Do dr Marty Mazurek chodzę już od kilku lat i szczerze polecam. To bardzo ciepła, pomocna osoba, a swoją pracę wykonuje profesjonalnie i ..szybko. Dla mnie to bardzo ważne, bo nie lubię leżeć na fotelu godzinami. Dla mnie najlepsza dentystka na świecie :) Panie na recepcji i asystentki też zawsze miłe i pomocne, polecam i pozdrawiam

Anna

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa