Nie możesz nas odwiedzić?
Skonsultuj się on-line

Po prostu załaduj kilka fotografii swoich zębów i uzyskaj swój raport stomatologiczny bez wychodzenia z domu.

Potrzebujesz szybkiej wizyty u stomatologa, ale nie możesz pojawić się w naszym gabinecie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci wirtualnych konsultacji

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Dentysta online

Konsultacje online – Warszawa | Jak to działa?

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre sytuacje mogą uniemożliwić naszym pacjentom stacjonarną wizytę w gabinecie. Stworzyliśmy więc zoptymalizowany system konsultacji stomatologicznych online, który stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób rozpoczynających proces leczenia zębów w Soldent, jak i tych, którzy są już w jego trakcie. Po wykonaniu kilku, przedstawionych niżej kroków, pacjent otrzymuje w pełni profesjonalną i kompleksową konsultację dentystyczną online.

  • Krok 1: Skontaktuj się z naszą recepcją
  • Krok 2: Opłać konsultacje
  • Krok 3: Po zaksięgowaniu wpłaty na konto, otrzymasz od nas link do konsultacji online
  • Krok 4: Kliknij w otrzymany link i postępuj zgodnie z instrukcją
  • Krok 5: Nasz lekarz zapozna się z przesłanym materiałem i przygotuje odpowiedź
  • Krok 6: Jeśli będą potrzebne dodatkowe informacje, nasz lekarz skontaktuje się z Tobą telefonicznie

Jeśli będą potrzebne dodatkowe informacje, nasz lekarz skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Dla kogo przeznaczone są konsultacje on-line w klinice Soldent?

 

  • Pacjenci z ograniczeniami ruchowymi, czyli osoby, które nie mogą pojawić się klinice osobiście.

  • Pacjenci w trakcie trwającego już leczenia. Osoby, które potrzebują dodatkowej konsultacji.

  • Pacjenci którzy chcą rozpocząć leczenie oraz chcą uzyskać więcej informacji na temat potencjalnego przebiegu leczenia.

 

Zapoznaj się z naszym cennikiem →

 

Oprócz konsultacji stomatologicznych, oferujemy także profesjonalne konsultacje ortodontyczne online. Aby uzyskać pomoc, wystarczy przekazać informację o chęci uzyskania diagnostyki w obszarze ortodoncji podczas rozmowy telefonicznej z jednym z pracowników recepcji. Kolejne kroki postępowania są analogiczne do tych, które opisują przebieg usługi konsultacji dentystycznych online. Dzięki internetowym konsultacjom pacjenci mogą uzyskiwać detaliczne opracowaną diagnostykę niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują.

Opinie klientów o klinice Soldent

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Bardzo polecam! wspaniali lekarze, asystenci i obsługa. Niesamowita atmosfera, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Wspaniała doktor Kasia Łoza-Sołtyk, dzięki której już za chwilę, już za momencik będę miała Hollywood uśmiech! jak również doktor Agnieszka Wołcz (oj cierpliwość i umiejętność wyrywania - ma opanowane do perfekcji) oraz doktor Monika Tkaczewska.

Monika

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa