Użycie lasera
to najwyższy standard
leczenia stomatologicznego

Leczenie laserem zębów to zdecydowanie najmniej inwazyjna metoda leczenia stomatologicznego dostępna na rynku.

Użycie lasera gwarantuje, że opracowywanie ubytków jest całkowicie bezbolesne, a nieprzyjemne wibracje oraz dźwięk wiertła - wyeliminowane.

 

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Laserowe leczenie zębów - Warszawa

Najbardziej zaawansowana platforma stomatologiczna do leczenia laserem w klinice Soldent

 

Platforma stomatologiczna LightWalker AT-S została wyprodukowana przez firmę FOTONA, globalnego lidera technologii laserowych wykorzystywanych w stomatologii, chirurgii i medycynie estetycznej.

Jako jedyne urządzenie na rynku posiada dwie najbardziej efektywne długości fali lasera stosowane w stomatologii: Er:YAG (20W) oraz Nd:YAG (15W). Niemal wszystkie zabiegi stomatologiczne można wykonać przy użyciu wysoce absorbowanej długości fali lasera Er:YAG bądź przy wykorzystaniu głęboko penetrującej długości fali lasera Nd:YAG. FOTONA LightWalker AT-S zapewnia krótsze i skuteczniejsze leczenie pacjenta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Jakie są korzyści leczenia laserem Fotona LightWalker dla pacjenta?

Laserowe leczenie zębów to najmniej inwazyjna metodą dostępna na rynku. Opracowywanie ubytków jest całkowicie bezbolesne, a nieprzyjemne wibracje oraz dźwięk wiertła - wyeliminowane.

Laser działa selektywnie i pozwala na usuwanie tylko próchniczo zmienionych tkanek zęba, zachowując jego zdrowe struktury. Działanie bakteriobójcze oraz biomodulacyjne sprawia, że ryzyko powikłań pozabiegowych jest minimalne, gojenie ran przyśpieszone, a konieczność antybiotykoterapii - wyeliminowana.

 

Zapoznaj się z naszym cennikiem →

Kiedy stosujemy leczenie laserem
w klinice Soldent:

 

 

Laserowe leczenie zębów — profesjonalna pomoc

Laser w gabinecie stomatologicznym to najlepszy sposób na to, aby móc cieszyć się białymi i zdrowymi zębami. Aby jednak mieć pewność, że cały zabieg przebiegnie zgodnie z planem, należy zadbać o to, aby urządzenie było obsługiwane przez specjalistę. Właśnie z tego powodu warto zwrócić się do naszego centrum stomatologicznego SOLDENT.

Pracujący tu specjaliści, wykorzystują swoją wiedzę oraz doświadczenie, aby usunąć uporczywą próchnicę z zębów pacjenta.

Laserowe leczenie zębów, Warszawa — przede wszystkim bezpieczeństwo

W wielu potrzebach leczenie z wykorzystaniem lasera może okazać się mniej bolesne, niż tradycyjnymi metodami. Dzięki temu możemy zmniejszyć potrzebę stosowania znieczulenia.

Co równie ważne, laser może jednocześnie koagulować naczynia krwionośne, co prowadzi do znacznie mniejszego krwawienia w trakcie i po procedurze. Taki zabieg jest również całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Laser nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, a klient może cieszyć się zdrowymi, białymi zębami.

Leczenie laserowe zębów — cena

Laserowe leczenie zębów, które znajduje się w ofercie naszego gabinetu to zabieg o niezwykle dużej popularności oraz zaufaniu ze strony odwiedzających nas osób. Najwyższą jakość proponowanych usług potwierdzają liczne opinie zadowolonych pacjentów, mogących cieszyć się pięknym, białym uzębieniem.

Co równie ważne, oferowany przez nas zabieg leczenia laserem jest dostępny w niezwykle korzystnej i konkurencyjnej cenie, idącej w parze z najwyższą jakością.

Opinie klientów o klinice Soldent

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Do dr Marty Mazurek chodzę już od kilku lat i szczerze polecam. To bardzo ciepła, pomocna osoba, a swoją pracę wykonuje profesjonalnie i ..szybko. Dla mnie to bardzo ważne, bo nie lubię leżeć na fotelu godzinami. Dla mnie najlepsza dentystka na świecie :) Panie na recepcji i asystentki też zawsze miłe i pomocne, polecam i pozdrawiam

Anna

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa