Użycie lasera
to najwyższy standard
leczenia stomatologicznego

Leczenie laserem zębów to zdecydowanie najmniej inwazyjna metoda leczenia stomatologicznego dostępna na rynku.

Użycie lasera gwarantuje, że opracowywanie ubytków jest całkowicie bezbolesne, a nieprzyjemne wibracje oraz dźwięk wiertła - wyeliminowane.

 

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Laserowe leczenie zębów

Najbardziej zaawansowana platforma stomatologiczna do leczenia laserem w klinice Soldent

 

Platforma stomatologiczna LightWalker AT-S została wyprodukowana przez firmę FOTONA, globalnego lidera technologii laserowych wykorzystywanych w stomatologii, chirurgii i medycynie estetycznej.

Jako jedyne urządzenie na rynku posiada dwie najbardziej efektywne długości fali lasera stosowane w stomatologii: Er:YAG (20W) oraz Nd:YAG (15W). Niemal wszystkie zabiegi stomatologiczne można wykonać przy użyciu wysoce absorbowanej długości fali lasera Er:YAG bądź przy wykorzystaniu głęboko penetrującej długości fali lasera Nd:YAG. FOTONA LightWalker AT-S zapewnia krótsze i skuteczniejsze leczenie pacjenta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Jakie są korzyści leczenia laserem Fotona LightWalker dla pacjenta?

Laserowe leczenie zębów to najmniej inwazyjna metodą dostępna na rynku. Opracowywanie ubytków jest całkowicie bezbolesne, a nieprzyjemne wibracje oraz dźwięk wiertła - wyeliminowane.

Laser działa selektywnie i pozwala na usuwanie tylko próchniczo zmienionych tkanek zęba, zachowując jego zdrowe struktury. Działanie bakteriobójcze oraz biomodulacyjne sprawia, że ryzyko powikłań pozabiegowych jest minimalne, gojenie ran przyśpieszone, a konieczność antybiotykoterapii - wyeliminowana.

 

Zapoznaj się z naszym cennikiem →

Kiedy stosujemy leczenie laserem
w klinice Soldent:

 

 

Opinie klientów o klinice Soldent

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Do dr Marty Mazurek chodzę już od kilku lat i szczerze polecam. To bardzo ciepła, pomocna osoba, a swoją pracę wykonuje profesjonalnie i ..szybko. Dla mnie to bardzo ważne, bo nie lubię leżeć na fotelu godzinami. Dla mnie najlepsza dentystka na świecie :) Panie na recepcji i asystentki też zawsze miłe i pomocne, polecam i pozdrawiam

Anna

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa