Aparaty nakładkowe
to nowoczesne
i dyskretne rozwiązanie

Leczenie nakładkowe opiera się na leczeniu specjalnie przygotowanymi nakładkami, które
milimetr po milimetrze prostują zęby.

Systemy nakładkowe to leczenie za pomocą specjalnie dostosowanych, komfortowych alignerów, dzięki którym pacjent zyskuje więcej niż tylko nowy, piękny uśmiech.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Aparaty nakładkowe - Warszawa 

 

Kiedy stosować aparat nakładkowy w leczeniu ortodontycznym?

Systemy nakładkowe to leczenie za pomocą specjalnie dostosowanych, komfortowych alignerów, dzięki którym pacjent zyskuje więcej niż tylko nowy, piękny uśmiech. Jeszcze do niedawna aparaty nakładkowe w Warszawie nie były tak popularne. Dzisiaj jednak ta tendencja uległa zdecydowanej zmianie - obecnie jest to jedna z najczęściej wybieranych opcji, szczególnie wśród osób, które nie są usatysfakcjonowane z efektu, jaki daje noszenie tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Właśnie dla takich pacjentów idealnie dopasowanym do indywidualnych potrzeb rozwiązaniem jest wykorzystanie specjalnych aparatów nakładkowych. Cena takiej wersji aparatu jest inna od tradycyjnych metod, jednak zalety nakładek również są imponujące. Aparaty ortodontyczne nakładkowe to prawdziwa rewolucja w świecie współczesnej stomatologii, która stanowi niemałą szansę dla wielu pacjentów, chcących na dobre pożegnać się z problemami związanymi ze stanem uzębienia.

 

Nowoczesne aparaty nakładkowe - opinie

Wykorzystywanie specjalnych aparatów ortodontycznych nakładkowych to dla wielu pacjentów jedyny akceptowalny sposób na poprawę stanu uzębienia. Trudno jest dziwić się tym preferencjom, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak zadowalające pod względem estetycznym jest korzystanie z takich rozwiązań. Dlaczego warto wykorzystać taką opcję w trakcie leczenia ortodontycznego? Aparaty nakładkowe to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zyskać piękny uśmiech, ale ze względów estetycznych nie chcą nosić tradycyjnego aparatu stałego. To właśnie kwestie estetyczne często stanowią największą przeszkodę na drodze do rozpoczęcia leczenia. Aparaty ortodontyczne nakładkowe zmniejszają ewentualny dyskomfort związany z wyglądem aparatu, tym samym zachęcając do podjęcia leczenia także pacjentów niezdecydowanych. Doskonale więc widać, jak dużą innowacją jest wykorzystywanie we współczesnej stomatologii możliwości leczenia wad zgryzu przy pomocy aparatów nakładkowych. Opinie specjalistów są w tym zakresie jednoznaczne - takie aparaty dobrze sprawdzają się wielu przypadkach.

 

Aparaty nakładkowe - cena, korzyści stosowania

Dlaczego warto rozważyć możliwości, jakie daje założenie nowoczesnych aparatów nakładkowych? Warszawa jest miastem, w którym o zaletach takich rozwiązań codziennie przekonuje się wielu pacjentów. Dzięki zaawansowanej technologii ten typ aparatów może być stosowany w leczeniu szeregu przypadków ortodontycznych, od nieznacznych po poważniejsze wady zgryzu, które do tej pory leczono za pomocą tradycyjnych rozwiązań.

Zalety aparatów nakładkowych:

 

 • Nakładki są przezroczyste i praktycznie niewidoczne, co zmniejsza poczucie dyskomfortu związane z noszeniem aparatu ortodontycznego;
 • Leczenie jest bezbolesne i dobrze tolerowane przez pacjentów;
 • Noszenie nakładek nie wpływa negatywnie na wyrazistość mowy;
 • Nakładki można w każdej chwili wyjąć i włożyć z powrotem,
  np. do jedzenia lub czyszczenia;
 • Nakładki są higieniczne, łatwe do utrzymania w czystości;
 • Aparat skutecznie koryguje wady zgryzu w stosunkowo krótkim czasie;
 • Przed rozpoczęciem leczenia istnieje możliwość obejrzenia efektu końcowego leczenia dzięki trójwymiarowej wizualizacji;
 • Nakładki są wykonane z biokompatybilnego materiału,
  który nie wywołuje uczuleń;

Dostępne w klinice Soldent modele aparatów nakładkowych

Aparaty Invisalign

System Invisalign to to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zyskać piękny uśmiech, ale ze względów estetycznych nie chcą nosić tradycyjnego aparatu stałego.

Aparaty Spark

System Spark jest metodą korygowania wad zgryzu przy pomocy przezroczystych nakładek, indywidualnie dobranych do każdego pacjenta. Metoda szczególnie polecana dla osób dorosłych.

Aparaty FAS

System FAS to innowacyjna metoda leczenia w oparciu o tomografię komputerową, pozwala na uzyskanie zamierzonego efektu w szybszym czasie.

Opinie klientów o klinice Soldent

Pełen profesjonalizm, przemiła załoga. Dbają o moje zęby, w najlepszy możliwy sposób, już 10 lat. Dzięki!! :)

Marta

Bardzo jestem zadowolony. Przyjechałem ze starsza osoba zrobić implanty, trochę przestraszeni. Personel uspokoił i rozwiał wszelkie obawy, a Doktor Krzysztof przeprowadził rewelacyjnie i bezboleśnie zabieg. Klinika czysta i zadbana wyposażona w nowoczesny sprzęt, w stu procentach godna polecenia. Pacjent zadowolony i bardziej przekonany do dentysty teraz z przyjemnością, zamiast obawą będziemy jechali na kolejną wizytę. Dziękuję

Kajetan

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa