Oferta uzupełnień
Soldent: Licówki

Licówki to rodzaj nakładek na zęby, które pomagają rozwiązać ewentualne problemy związane z niedoskonałościami zębów.

Cieniutkie, pojedyncze nakładki na zęby, wykonane z porcelany, które stomatolog przykleja do licowej strony zębów przy użyciu specjalnego kleju. Wysokie walory estetyczne oraz możliwość uzyskania naturalnego wyglądu zębów, licówki coraz częściej znajdują zastosowanie także w stomatologii estetycznej.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Licówki Warszawa

 

Kiedy stosować licówki
w leczeniu protetycznym?

Licówki są idealnym sposobem na szybką poprawę wyglądu zębów w sytuacjach, gdy zęby naturalne są nierówne lub przebarwione. 

 

Zalety licówek pełnoceramicznych:

  • licówki pełnoceramiczne są w pełni kompatybilne z tkankami zęba, materiał z którego zostały wykonane jest całkowicie neutralny dla organizmu pacjenta;
  • licówki pełnoceramiczne charakteryzują się bardzo wysokim stopniem przezierności, który odpowiada przezierności zębów własnych;
  • licówki ceramiczne charakteryzują się bardzo niską nasiąkliwością, dzięki czemu nie przyjmują
    barwników z jedzenia;
  • niska podatność na odkładanie się płytki nazębnej;
  • wysoka szczelność brzeżna;
  • zakres preparacji tkanek zęba w przypadku osadzania licówek pełnoceramicznych jest nieporównywalnie mniejszy niż w przypadku innych uzupełnień protetycznych mających na celu poprawę estetyki zęba;
  • twardość;
  • wysoka estetyka efektu końcowego.
 
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM →

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Licówki na zęby są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, dzięki któremu pacjent może uzyskać wiele korzyści. W szczególności sprawdzą się do skutecznego ukrycia rozległych wypełnień przy szyjce zęba, a także w celu skorygowania niewielkich nierówności zgryzu.

Nasza oferta skierowana jest do osób, którym zależy na zadbaniu o piękny oraz zdrowy uśmiech, a także borykających się z trudnymi do usunięcia przebarwieniami. Jesteśmy specjalistami z ogromnym doświadczeniem i kwalifikacjami, dysponującymi nowoczesnym sprzętem zapewniającym efektowne rezultaty.

Podczas wizyty dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo każdego pacjenta, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele emocji może wiązać się z wizytą u profesjonalisty.

Licówki, Warszawa - cennik

Koszt założenia licówek na zęby uzależniony jest od indywidualnych ustaleń z pacjentem. Ma na niego wpływ zakres podejmowanych przez nas czynności, a wszelkie kluczowe informacje przekazujemy po zapoznaniu się z sytuacją danej osoby. Warto również zapoznać się z zamieszczonym na naszej stronie cennikiem, w którym znajdują się przybliżone ceny.

Czy licówki w Warszawie są bezpiecznym rozwiązaniem?

Licówki na zęby to w pełni komfortowa i bezpieczna opcja, zaprojektowana w taki sposób, by idealnie pasowała do uzębienia, poprawiając jego naturalny wygląd. Dlatego nie należy obawiać się, że założenie tego typu elementów może w jakikolwiek sposób zniszczyć posiadane zęby.

Każda licówka dobierana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Niezależnie od tego, czy korzystająca z naszych usług osoba potrzebuje jednego elementu, czy całego rzędu, projektowane są one w taki sposób, by ich noszenie było nieodczuwalne.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań warto się z nami skonsultować. Nasi specjaliści udzielą szczegółowych odpowiedzi i zadbają o przekazanie wszelkich istotnych informacji. Dzięki nim pojawiające się wątpliwością zostaną rozwiane, a pacjent będzie mógł podjąć optymalną decyzję.

Opinie klientów o klinice Soldent

Polecam z całego serca! Była to dopiero pierwsza moja wizyta w klinice Soldent, ale na pewno nie ostatnia. Wspaniała doktor Kasia Łoza-Sołtyk odpowiedziała na wszystkie moje pytania, rozwiała wątpliwości i podała mi szeroki zakres możliwości leczenia moich zębów. Od tych najbardziej ekonomicznych, po droższe. Zarówno Pani doktor jak i asysta stomatologiczna byli bardzo serdeczni i pozytywni. Moja przygoda z aparatem na pewno zacznie się właśnie tutaj.

Bartek

Dziękuję dentystom kliniki za wykonanie pięknych implantów, oraz za miłą obsługę. Polecam klinikę w 100%

Damian

Powiem tak... bylem w wielu gabinetach stomatologicznych... i juz nie szukam bo zostaje TU! Soldent mega profesjonalny, szybko, konkretnie, fachowo, sympatycznie i wszystko w jednym miejscu bez umawiania sie wielokrotnie w tej samej sprawie bo sprawę załatwiają podczas jednej wizyty!:) Bardzo polecam i pozdrawiam wszystkich lekarzy i asystentów SOLDENT. Bardzo dziękuje za opiekę i dbanie o mój uśmiech:)

Baybus

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa