Efektowne i szybkie
wybielanie zębów
w klinice Soldent

Wybielanie zębów jest najpopularniejszym zabiegiem kosmetycznym na świecie.

Wybielanie zębów jest najpopularniejszym zabiegiem kosmetycznym – 31% wszystkich zabiegów kosmetycznych, a
największym zmartwieniem pacjentów są żółte przebarwienia zębów.

Czytaj więcej...

Wybielanie zębów

Kosmetyczne wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych zabiegów w ostatnich latach. Nie ulega wątpliwości, że zdrowe, białe zęby znacząco wpływają na naszą pewność siebie. Istnieje kilka skutecznych metod, które można zastosować w przypadku chęci wybielenia szkliwa. Wybór konkretnej techniki należy skonsultować z lekarzem stomatologiem. Zabiegi wybielające powinny być poprzedzone konsultacją diagnostyczną, podczas której specjalista będzie w stanie stwierdzić, czy w przypadku danego pacjenta nie występują jakiekolwiek przeciwwskazania, tj. np. próchnica, paradontoza czy nieleczone ubytki. W naszym Centrum Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT zapewniamy kompleksowe usługi w tym zakresie.

Wybielanie zębów – cena

W przypadku zabiegu wybielania zębów, cena zależna jest przede wszystkim od stopnia przebarwień i rodzaju techniki, którą stosuje się w celu pozbycia się nieestetycznych, żółtawych nalotów. W trosce o komfort naszych pacjentów, na naszej stronie internetowej zamieściliśmy szereg informacji na temat poszczególnych metod wybielania zębów. Warszawa to miasto, w którym działamy od lat, realizując profesjonalne usługi w zakresie stomatologii, implantologii, czy ortodoncji. Zachęcamy do zapoznania się z metodami stosowanymi w naszej klinice. Podczas stacjonarnych odwiedzin w Centrum Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT nasi specjaliści dokładnie sprawdzą stan uzębienia, a następnie pomogą w doborze najlepszej, najskuteczniejszej i najmniej inwazyjnej techniki.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Wybielanie zębów Warszawa

 

Dlaczego warto zainteresować się wybielaniem zębów? - Warszawa

 

Wybielanie zębów jest najpopularniejszym zabiegiem kosmetycznym – 31% wszystkich zabiegów kosmetycznych, a
największym zmartwieniem pacjentów są żółte przebarwienia zębów. Można wręcz powiedzieć, że kosmetyczne aspekty wyglądu zębów stały się najważniejszym problemem stomatologicznym.

Coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że wygląd i zdrowie naszych zębów wpływa na to jak postrzegają nas inni. Biały i zadbany uśmiech dodaje nam atrakcyjności, odejmuje lat oraz sprawia, że jesteśmy bardziej pewni siebie. Kiedy codzienna pielęgnacja nie wystarcza, zaczynamy szukać bardziej zaawansowanych rozwiązań. Najprostsze i najtańsze metody poprawiające kolor naszych zębów możemy przeprowadzić samodzielnie w domu, jednak dostępne w aptekach oraz w drogeriach pasty, płyny czy żele pozwalają tylko na usunięcie przebarwień oraz osadu z powierzchni zęba.

Zapoznaj się z naszym cennikiem →

Co wpływa na kolor naszych zębów?

 

Z czasem na kolor zębów zaczyna wpływać dieta. Występujące w pokarmie barwniki dostają się do głębszych struktur zęba, powodując ich ciemnienie. Kawa, herbata, papierosy, czerwone wino, ciemne owoce i warzywa znacząco przyśpieszają ten proces. W tym przypadku domowe sposoby okazują się niewystarczające. Warto wtedy sięgnąć po profesjonalne rozwiązanie dostępne w gabinecie stomatologicznym. Należy jednak pamiętać, że odcień szkliwa zależny jest także od uwarunkowań biologicznych. Głębsza tkanka zębowa, czyli zębina, może przybierać różne odcienie. Istotne znaczenie w kontekście ostatecznej barwy zębów ma także grubości otaczającego zębinę szkliwa. W naszym Centrum Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT dobieramy odpowiednią technikę wybielania zębów. Warszawa to miejsce, w którym znajduje się nasz gabinet. Serdecznie zapraszamy do stacjonarnych odwiedzin. 

Metody wybielania zębów w klinice Soldent:

Metoda wybielania PrevDent

PrevDent zapewnia wysoką jakość wybielania i ochronę szkliwa. Procedura PrevDent składa się z trzech etapów. Pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Wybielanie zębów Beyond

Metoda ta pozwala na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu. Zabieg polega na trzykrotnym położeniu żelu wybielającego z utleniaczem. Następnie składniki żelu zostają uaktywnione za pomocą specjalnej lampy BEYOND. Efekty przy dostosowaniu się do zaleceń po zabiegu utrzymują się nawet do 2-3 lat.

SPA Whitening

Wybielanie przypominające. Poleca się osobom, które chciałby przywrócić uśmiech z powrotem do swojej naturalnej bieli zębów lub utraciły kolor po profesjonalnym wybielaniu zębów. Proces jest bezbolesny, bezpieczny i zapewnia wyraźnie widoczne rezultaty po 30 minutach.

Wybielanie nakładkowe zębów

Pacjent otrzymuje od lekarza nakładki wykonane na podstawie wcześniej pobranych wycisków, specjalny żel wybielający. W domu pacjent aplikuje żel do nakładek, a następnie umieszcza je na zębach na czas snu lub w ciągu dnia. Kuracja trwa około 10 dni w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentów.

Wybielanie dwufazowe philips

Aktywowany światłem system gabinetowego wybielania zębów oparty jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych dzięki czemu zapewnia fenomenalne efekty.

Utrzymanie efektu wybielania:

Teraz po zakończeniu wybielania, aby utrzymać uzyskaną biel zębów ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad:

 

Do 24 h po wybielaniu:
 • Powstrzymaj się od konsumpcji „kolorowych pokarmów” oraz napojów o intensywnej barwie, takich jak: kawa, herbata, czerwone wino, sos sojowy, cola itp.;
 • Nie należy spożywać pokarmów o skrajnych temperaturach: bardzo gorące / bardzo zimne;
 • Nie należy palić papierosów ani używać żadnych produktów
  zawierających tytoń;
 • Nie należy używać kolorowej pasty do zębów;
  Należy pić znaczne ilości wody mineralnej;

 

Aby utrzymać śnieżnobiały uśmiech
w długim okresie:
 • Myj zęby regularnie pastą podtrzymującą efekt wybielania;
  Regularnie odwiedzaj stomatologa;
 • Zminimalizuj zużycie kawy, herbaty i innych produktów mogących spowodować przebarwienia zębów;
 • Ogranicz palenie papierosów;
 • Zapytaj swojego dentystę, jak możesz przedłużyć efekt wybielania;

Opinie klientów o klinice Soldent

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Klinika Soldent bardzo przyjemnie i sprawnie wyleczył moje zęby. Pani Ania Nowak jest najlepszą dentystką jaką poznałem. Oprócz profesjonalizmu jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziękuje uprzejmie całej ekipie i polecam z całego serca :)

Piotr

Polecam z całego serca! Była to dopiero pierwsza moja wizyta w klinice Soldent, ale na pewno nie ostatnia. Wspaniała doktor Kasia Łoza-Sołtyk odpowiedziała na wszystkie moje pytania, rozwiała wątpliwości i podała mi szeroki zakres możliwości leczenia moich zębów. Od tych najbardziej ekonomicznych, po droższe. Zarówno Pani doktor jak i asysta stomatologiczna byli bardzo serdeczni i pozytywni. Moja przygoda z aparatem na pewno zacznie się właśnie tutaj.

Bartek

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa