Zabiegi w znieczuleniu
sprawią, że wizyta u dentysty może być przyjemna

W naszej klinice stosujemy różne metody znieczulające, tak aby nasi pacjenci nie odczuwali podczas wizyt żadnego dyskomfortu.

Nasi stomatolodzy starają się zapewnić pacjentom maksymalny komfort dla wszystkich zabiegów, jakie wykonują.

contact icon
Skontaktuj się z nami!

Zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu

Znieczulenia miejscowe
i ogólne w klinice Soldent

 

Dbając o komfort psychiczny pacjenta oraz o jego strach przed samym znieczuleniem klinika Soldent oferuje najnowocześniejszy i wyjątkowy system umożliwiający bezbolesne i skuteczne znieczulenie bez efektów ubocznych.

Szacuje się, że bardzo dużo pacjentów cierpi na dentofobię, czy silny i uporczywy lęk przed dentystą. Jest to rodzaj paraliżującego strachu, który bardzo utrudnia, a czasami wręcz uniemożliwia wizytę w gabinecie stomatologicznym. Już sama myśl o dentyście wywołuje strach, lęk i niechęć do podjęcia działania w celu umówienia się na kontrolę lub zabieg dentystyczny.

Niestety, zaniedbując profilaktykę doprowadzamy często do tak zaawansowanych stanów zapalnych, że trudno zupełnie wyeliminować ból podczas leczenia. Obecnie, stomatologia wychodzi jednak naprzeciw takim osobom, a stomatolodzy starają się zapewnić pacjentom maksymalny komfort dla wszystkich zabiegów, jakie wykonują.

Przykładowe metody znieczulenia stosowane w klinice Soldent:

  • Znieczulenie miejscowe: To najpopularniejsza metoda blokowania receptorów bólowych stosowana do znieczulenia niewielkiej części ciała.

  • Znieczulenie QuickSleeper:Metoda ta umożliwia iniekcję dokostną – czyni go to najbardziej zaawansowanym znieczuleniem komputerowym na rynku.

  • Znieczulenie ogólne (narkoza):Zabieg znieczulenia ogólnego wskazany jest osobom niepełnosprawnym oraz osobom o bardzo wysokim poziomie lęku.

  • Sedacja: to metoda polegająca na uspokojeniu pacjenta za pomocą podania wyspecjalizowanych
    środków farmakologicznych.

 

Zapoznaj się z naszym cennikiem →

 

Opinie klientów o klinice Soldent

Usunięcie ósemki u dr Słomczewskiego przebiegło bardzo sprawnie i praktycznie bezboleśnie. Bardzo profesjonalne podejście, doktor wszystko tłumaczy więc pełne poczucie bezpieczeństwa. polecam

Michał

Polecam SOLDENT. Ja również korzystam z usług stomatologicznych w klinice Soldent. Dr Katarzyna Łoza-Sołtyk wyleczyła mi wadę zgryzu. Jestem bardzo zadwolona, w końcu pozanłam radość uśmiechu !!! :)

Kasia

Klinika jedna z najlepszych w Polsce. Bardzo profesjonalny personel, usługi na najwyższym poziomie. Standard bardzo wysoki. Dzięki dr Katarzynie S. ciesze się już od 5 lat pięknym uśmiechem. W każdej chwili można przyjść i liczyć na fachową pomoc w każdej stomatologicznej sprawie.

Beata

Zostań pacjentem
centrum Soldent!

(22) 620 10 30
soldent@soldent.pl

ul. Bagno 2 / LU 7 (wejście E), Warszawa